RESA olarak; anahtar teslimi raylı sistem projelerinin yanı sıra karayolu tünelleri, limanlar, binalar ve endüstriyel tesislerin elektromekanik sistemlerinde uzmanlaşmış bir taahhüt şirketiyiz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde projelendirme aşamasından başlayarak test ve devreye almaya kadar olan bütün süreçlerde çözümler üretiyoruz.

Tekniğine ve çözümlerine güven duyulan şirket iddiamızı sürdürmek için başta insan olmak üzere, kurumsallığa ve yaptığımız işler için özel tasarlanmış araç ve ekipmanlara yatırım yapıyor, en güvenilir ve güncel çözümler için global bazda sektörel bilgileri ve malzemeleri yakından takip ediyoruz.

Mühendislik ve saha tecrübemizle, uluslararası standartlarda projeler üretmeyi ve kaliteden ödün vermeden uygulamayı ilke edinmiş olup, insana ve teknolojiye yaptığımız yatırımlarla bulunduğumuz sektörlerde fark yaratan bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.

MİSYONUMUZ

Ülkemize, müşterilerimize ve faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde kaynak oluşturan, çalışanlarımıza ve yaptığımız işlere değer katan, erdemli tutumu, bilgi birikimi, çalışkanlığı ve gayreti ile örnek teşkil eden bir kuruluş olmaktır.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ